Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Ubrania robocze Beta - spodnie, ogrodniczki i inne

Odzież robocza odzież ochronna » Spodnie robocze ogrodniczki » BETA

Beta to bardzo znany, włoski producent odzieży roboczej. Zdobył on popularność nie tylko w Polsce, ale również i poza granicami naszego kraju. Jakie produkty oferują oni swoim Klientom? Przede wszystkim wygodne, wytworzone w oparciu o cenione systemy z wysokiej jakości materiałów spodnie oraz bluzy, które należycie zadbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort w trakcie pracy. Pewnie zastanawiasz się, dla pracowników z jakich branż, skierowane są ubrania od marki Beta? Odpowiedź brzmi: z różnych. Jeżeli pracujesz na budowie, zajmujesz się naprawianiem samochodu, rozwiązaniem problemów hydraulicznych, remontami drogowymi bądź pracą na produkcji w fabryce to ta oferta odzieży roboczej jest właśnie dla Ciebie.

Ubranie robocze Beta: wysoka jakość w dobrej cenie

W naszej ofercie znajdziecie wiele części odzieży roboczej. Polecamy Wam zwrócić szczególną uwagę na spodnie robocze Beta. Posiadamy modele w różnych rozmiarach i kolorach. Dopasuj je do swoich warunków fizycznych i upodobań. Spodnie robocze zostały wyprodukowane ze wzmacnianej tkaniny, zapewniającej odpowiednią wentylację oraz ochronę przed zanieczyszczeniami i działaniem niepożądanych substancji chemicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży od producenta, znanego i cieszącego się pochlebnymi opiniami na terenie całej Europy. Wiele lat obecności na rynku, wprowadzanie do sprzedaży kolejnych propozycji i wdrażanie nowych systemów to najlepsza rekomendacja dla tej marki. Zakup produkty od firmy Beta i sam się przekonaj o ich wysokiej jakości.

 

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK