Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Czapki z daszkiem

Ochrona głowy » Czapki z daszkiem

Ochrona głowy przed wiatrem i promieniami słonecznymi przy jednoczesnej ochronie oczu? Czapki z daszkiem zapewniają właśnie taką podwójną ochronę, dlatego często wybierane są jako robocze okrycie głowy. W zależności od warunków, w jakich pracujemy, dobieramy czapkę, która będzie idealnie odpowiadać naszym potrzebom. W ciepłe i słoneczne dni najlepiej sprawdzają się cienkie, przewiewne czapki, które dają ochronę przed silnym słońcem, więc nawet podczas wielogodzinnej pracy nie przegrzejemy się – dbamy o komfort podczas pracy, ale przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo. Dodatkowo możemy zwiększyć naszą widoczność na drodze czy jej poboczu, jeśli założymy odblaskową czapkę z daszkiem.

Na zimę najlepsze są ocieplane czapki, które grzeją głowę, a w razie potrzeby także uszy. Wystarczy, że odepniemy nauszniki, a w te najchłodniejsze dni czapka z daszkiem z powodzeniem może zastąpić tradycyjną czapkę. Zimą także musimy dbać o ochronę oczu przed promieniami UV, dlatego ocieplana czapka z daszkiem niejednokrotnie jest wygodniejsza i bardziej funkcjonalna, niż zimowa czapka bawełniana.

W naszej ofercie znajdziecie czapki takich cenionych producentów odzieży roboczej jak Delta Plus, Verona czy Beta. Wszystkie czapki wykonane są z trwałych materiałów. Letnia czapka z daszkiem uszyta jest z poliestru i bawełny, natomiast zimowa ma kilka warstw – zewnętrzna warstwa jest z poliamidu, wypełnienie z poliestru, podszewka zaś z bawełny. Czapki dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu czapkę dopasujesz kolorem do koloru odzieży roboczej. Możliwość regulacji obwodu czapki umożliwia dopasowanie rozmiaru do wielkości głowy, dlatego będą mogli w nich chodzić wszyscy pracownicy. Na czapkach zmieści się także miejsce na logo firmy.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK