Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Instrukcje i znaki BHP

Ochrona PPoż » Instrukcje i znaki BHP

Przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy i inne to wyznacznik, w jaki sposób pracodawca zobowiązany jest organizować pracę i przestrzeń, w której znajdują się jego pracownicy. Pracownicy zaś zobowiązani są do przestrzegania zasad BHP i innych regulacji, które pozwalają zminimalizować ryzyko wypadków, urazów, a także chorób zawodowych. Dzięki takim zapisom prawnym pracownik ma pewność, że pracuje w możliwie najlepszych warunkach pracy, a pracodawca jest chroniony w razie zdarzeń, które nie wyniknęły z jego winy. Ponadto wszystkie przepisy powinny być w ściśle określonych miejscach – tak, by w każdej chwili każdy miał do nich łatwy dostęp i mógł przypomnieć sobie zapis, który akurat uciekł mu z pamięci.

Tablice - instrukcje i znaki BHP

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz tablice wykonane z twardej i trwałej płyty PCV, dzięki czemu można je powiesić w miejscu narażonym na wilgoć czy wysoką temperaturę. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, instrukcje obsługi poszczególnych maszyn czy zasady obowiązuje na stacji paliw to najczęściej poszukiwane przez przedsiębiorców tablice informacyjne. Wyraźna czcionka, podkreślenia i grafiki sprawiają, że tablice są czytelne i zrozumiałe. Ma to duże znaczenie przede wszystkim w sytuacjach kryzysowych, np. pożar. Jeśli Twoi pracownicy zauważą niewielki ogień i w zasięgu wzroku będą mieli gaśnicę oraz zrozumiałą instrukcję obsługi, z pewnością uda im się opanować zagrożenie przed przyjazdem straży pożarnej. To pierwsze reakcje na stan zagrożenia jest kluczowy i często decyduje o powodzeniu akcji ratowniczej prowadzonej przez profesjonalnych ratowników. Podobnie wygląda sytuacja, gdy jeden z pracowników ulegnie wypadkowi lub straci przytomność. Zachowanie się osoby, która będzie najbliżej może wpłynąć na zdrowie, a nawet życie poszkodowanego. Jeśli osoba ratująca w stresie zerknie na tablicę informującą o podstawowych zasadach udzielania pierwszej pomocy, opanuje emocje i strach, szanse na jej udzielenie wzrosną.

Wybierz tablice, na których znajdują się obowiązujące Ciebie, Twoich pracowników i Klientów zasady i złóż zamówienie, a my zrealizujemy je e ekspresowym tempie!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK