Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Kamizelki ostrzegawcze i odblaskowe

Odzież robocza odzież ochronna » Kamizelki odblaskowe

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę kamizelek ostrzegawczych i odblaskowych. Są to produkty, które znajdują swoje zastosowania w wielu dziedzinach życia. Z tego typu kamizelek można korzystać nie tylko podczas pracy zawodowej. Coraz częściej, możemy spotkać na ulicach miast wieczorową porą rowerzystów ubranych w odblaskowe odzienie, czy nawet motocyklistów w kurtkach z jaskrawymi elementami. Taki stan rzeczy powinien nas cieszyć. Bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze, dlatego poruszając się po zmroku po słabo oświetlonych, powinniśmy być dobrze widoczni. W ten sposób możemy uniknąć wypadku drogowego, którego konsekwencje mogą okazać się tragiczne. Oczywiście, najczęściej z widokiem kamizelek odblaskowych możemy spotkać się podczas obserwacji pracy budowlańców czy też pracowników, wykonujących roboty drogowe. Charakter tych zawodów wymaga od nich odznaczania się spośród otoczenia. Nie zawsze warunki atmosferyczne są odpowiednie, widoczność niekiedy pozostawia wiele do życzenia, więc korzystanie z koszulki odblaskowej to bardzo dobre rozwiązanie. I co najważniejsze skuteczne. Kamizelki ostrzegawcze, choć są tylko jednym z elementów ubioru, są niezwykle przydatne. Korzystać z nich powinny wszystkie osoby pracujące na zewnątrz, w momencie, gdy ulice miasta spowija mrok. Wspomnieliśmy o tym, że osoby przemieszczające się rowerem bądź motorem również powinny przy gorszej widoczności używać kamizelek ostrzegawczych. Nie inaczej powinno być w przypadku przechodniów, zmuszonych do poruszania się po drodze.

Zapraszamy Was do poznania bliżej naszej oferty kamizelek odblaskowych i ostrzegawczych. Proponujemy Wam produkty wysokiej jakości, użytkowane zarówno przez wiele firm z przeróżnych branż, jak i Klientów indywidualnych. W naszej ofercie umieściliśmy artykuły od znanych i cenionych producentów, mających nie lada doświadczenie w wytwarzaniu produktów BHP.

Sortuj wg:||
zobacz wszystkie | Strony:
zobacz wszystkie | Strony:
Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK