Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Odzież jednorazowa

Odzież robocza odzież ochronna » Odzież jednorazowa

Przemysł spożywczy, chemiczny czy farmaceutyczny, jak również placówki medyczne to tylko niektóre miejsca, w których potrzebna jest odzież jednorazowa. Czepki na włosy, ochraniacze na buty, czy też kombinezon ochronny jednorazowy chronią zarówno pracowników, jak i osoby postronne. By mieć pewność, że realnie zmniejszą zagrożenie infekcji czy narażenia na szkodliwe substancje – warto wybrać te renomowanych marek.

 

W naszym sklepie zamówią Państwo profesjonalny czepek czy też kombinezon jednorazowy od sprawdzonych producentów – m.in. firm takich jak Deltaplus i innych. Każdy element odzieży jednorazowej, którą dystrybuujemy, został wykonany z wysokiej jakości tworzyw sztucznych: wytrzymałych i zgodnych z nawet najbardziej restrykcyjnymi normami. Bez względu na to, jaki typ kombinezon jednorazowy jest Państwu potrzebny – my wyślemy go pod wskazany adres w krótkim czasie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą odzieży jednorazowej oferowanej przez naszą firmę. Tak korzystnej oferty nie znajdą Państwo nigdzie indziej!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK