Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Kombinezony ochronne

Odzież robocza odzież ochronna » Kombinezony ochronne

Trudne warunki pracy wymuszają stosowanie specjalnych środków ochronnych. Dla bezpieczeństwa stosujemy więc odpowiednią odzież, która ochroni nas przed różnego rodzaju zagrożeniami. Jeśli Ty lub Twoi pracownicy przebywacie w pomieszczeniach o dużym zapyleniu, koniecznie chrońcie całe swoje ciało przed pyłami! Nawet jeśli pyły nie są trujące, mają one niekorzystny wpływ na układ oddechowy, a przebywając codziennie w takim pomieszczeniu, łatwo o alergie skórne. Najprostszą i najskuteczniejszą ochroną przed takimi pyłami są jednoczęściowe kombinezony ochronne, które szczelnie zakrywają każdy fragment ciała. Wygodne ściągacze na rękach, nogach i kapturze stanowią barierę, nie krępują ruchów i są całkowicie bezpieczne, ponieważ nie tamują krążenia krwi.

Kombinezony ochronne szyte są z oddychającej tkaniny, dzięki której nawet przez wiele godzin pracy odczuwamy komfort. Jednocześnie pod materiałem nie tworzą się pęcherze powietrza – cyrkulacja powietrza jest równomierna. Materiały wykorzystywane do szycia są także odporne na wilgoć, której nie przepuszczają od zewnątrz. Polipropylenowa warstwa jest także odporna na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku obtarcia czy zahaczenia o drobne przeszkody.

Kombinezony szyte są polipropylenu lub polipropylenu z domieszką polietylenu – różne modele kombinezonów pozwolą dobrać najlepszy kombinezon ochronny do warunków, w jakich pracujecie. Kombinezony elektrostatyczne przeznaczone są do pracy w miejscach, gdzie nie masz pewności co do stanu technicznego instalacji elektrycznej. Jeśli nie znasz stanu technicznego budynku, należy podjąć wszystkie środki ostrożności, które uchronią Cię przed porażeniem prądem.

Kombinezony zapinane są zamek błyskawiczny, który ułatwia zakładanie i zdejmowanie kombinezonu. Wybierz ochronny kombinezon roboczy, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK