Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Kombinezony robocze

Odzież robocza odzież ochronna » Kombinezony robocze

Stroje i kombinezony robocze

Kombinezon roboczy to strój wymagany przy wykonywaniu rozlicznych prac. Sprawdzi się dobrze zarówno w pracy mechanika, magazyniera, w hali fabrycznej lub placu budowy, zabezpieczając pracownika przed zabrudzeniem czy kontaktem z ryzykownymi substancjami i zapewniając komfort pracy.

 

Nasz sklep online oferuje nowoczesne kombinezony robocze, dostosowane do potrzeb każdej branży. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zakupić kombinezon mechanika, malarza, pracownika budowy czy dostosowany do pracy w niskich temperaturach – u nas czekają najlepsze rozwiązania.

 

Kombinezony Planam i więcej

 

Dystrybuujemy wyłącznie robocze kombinezony pochodzące od sprawdzonych producentów o międzynarodowej renomie – m.in. firm takich jak Planam, Beta czy Deltaplus: wykonane z najlepszych materiałów, funkcjonalne i komfortowe. U nas są dostępne w konkurencyjnej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres.

 

Zapraszamy do składania zamówień!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK