Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Stroje i kombinezony robocze

Odzież robocza odzież ochronna » Kombinezony robocze

W tej kategorii oferujemy Wam wiele różnych modeli kombinezonów i strojów roboczych. Nie czekaj dłużej, i już dziś zakup odzież, dzięki której będziesz mógł swobodnie wykonywać swoją pracę. Mając na sobie odpowiedni ubiór, będziesz mógł skupić się na pracy i w pełni poświęcić się swoim obowiązkom. Chcesz kupić wartościowy strój roboczy, gwarantujący Ci wygodne poruszanie się w czasie pracy? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że w naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie takie produkty.

Kombinezon roboczy to rodzaj odzieży, bez której wielu pracowników nie wyobraża sobie życia. Dlaczego? Ponieważ jest wygodny i umożliwia przechowywanie bezpośrednio przy sobie wszystkich niezbędnych do pracy narzędzi. W jakich zawodach można z korzystać z kombinezonów roboczych? W naprawdę wielu. Mechanik samochodowy, budowlaniec, magazynier, pracownik fabryki – we wszystkich tych zawodach kombinezon roboczy sprawdzi się doskonale. W pracy ważne jest bezpieczeństwo, zwłaszcza na stanowisku, w którym to wykonujemy większość czynności. Wiele zawodów wiążę się z codziennym kontaktem z niebezpiecznymi dla zdrowia materiałami czy też substancjami. W naszej ofercie proponujemy Wam kombinezony robocze dedykowane różnym zawodom. Poznaj bliżej przygotowane przez nas propozycje, przeczytaj ich specyfikację techniczną i wybierz tę, która najlepiej przyda Ci się podczas wykonywania codziennych obowiązków. Oferujemy Wam produkty tylko od sprawdzonych producentów o uznanej marce, takich jak Planam, Beta czy Deltaplus.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą strojów i kombinezonów roboczych. Nie czekaj dłużej, tylko już dzisiaj zdecyduj się na użyteczny i praktyczny strój roboczy. Korzystając każdego dnia w pracy z odpowiedniego stroju, będziesz nie tylko czuł się bezpiecznie, ale również i komfortowo.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK