Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Koszule robocze

Odzież robocza odzież ochronna » Koszule robocze

W tej kategorii oferujemy Wam wysokiej jakości koszule robocze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że są takie zawody, które wymagają od pracownika specjalnego ubioru. Nie w każdej pracy możemy być ubrani, tak jak chcemy. Wykonywanie niektórych prac wymaga odziania się w funkcjonalną odzież, zapewniająca komfort i bezpieczeństwo. Oferowane przez nas koszule robocze pochodzą od wiodących marek, znanych i cenionych w świecie producentów strojów roboczych.

W skład naszego asortymentu wchodzą koszule robocze różnego typu. Flanelowe czy poliestrowe? – sam zdecyduj, który rodzaj materiału lepiej sprawdzi się w Twojej pracy. Warto dodać, że proponowane przez nas koszule robocze poliestrowe są odblaskowe. To oznacza, że będą świetnym rozwiązaniem dla osób pracujących na budowie czy też w charakterze robotników w innych sferach pracy, takich jak np. roboty drogowe. Odblaskowa koszula robocza to rozwiązanie zwiększające poziom bezpieczeństwa. Wykonując pracę w miejscach, gdzie występuje duże natężenie ruchu, bądź w pobliżu wykonywane są równocześnie inne zadania, mogące być niebezpieczne dla innych osób, zawsze powinno się być odzianym w odblaskowe elementy. Flanelowa to wyjątkowo delikatna i lekka tkanina, wykazująca się dużymi właściwościami termoizolacyjnymi. Sprawdzi się doskonale w zawodach wykonywanych w niestandardowych warunkach. Oferowane przez nasz internetowy sklep flanelowe koszule robocze mają długie rękawy, dzięki czemu okrywają zdecydowaną większość górnych partii ciała.

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą koszul roboczych. Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Wam do gustu i sprawi, że zdecydujecie się na zakup praktycznej odzieży, dzięki której poczujecie się pewniej podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK