Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Maski przeciwgazowe i inne

Ochrona dróg oddechowych » Maski

Maski pełnotwarzowe skutecznie chronią drogi oddechowe i całą twarz przed pyłem i niebezpiecznymi oparami chemicznymi. Toksyczne substancje są niebezpieczne dla zdrowia i życia osób, które zostały poddane ich działaniu. Nawet najkrótszy kontakt z groźnymi odczynnikami grozi trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub utratą życia. Wdychanie niektórych substancji nie wywołuje skutków zdrowotnych od razu, jednak ciche z pozoru działanie trucizn jest równie zdradliwe. Niesie bowiem ze sobą trwałe zmiany w organizmie, które często odwrócić. Bez względu na to, z jakimi niebezpiecznymi substancjami macie do czynienia Ty i Twoi pracownicy, zawsze pamiętaj o odpowiedniej ochronie!

Maski BHP od najlepszych producentów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę masek BHP, które spełniają wyśrubowane normy bezpieczeństwa w każdej branży. Znajdziesz u nas produkty takich znanych i cenionych marek, jak: 3M czy Mercure, które od wielu lat zapewniają wysoki komfort pracy wszystkim pracownikom potencjalnie narażonym na działanie szkodliwych pyłów i oparów. Zapewniamy również pełen dostęp do kompatybilnych z maskami pochłaniaczy i filtrów, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że maski nieustannie chronią Ciebie i Twoich pracowników.

Maski przeciwgazowe dostępne w naszym sklepie internetowym są wygodne – praca w nich będzie komfortowa, z łatwością również je założycie i zdejmiecie. Producenci zadbali o nowoczesny design. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zadawania pytań – nasi doradcy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na każde z nich, dzięki czemu Twój zakup będzie w pełni satysfakcjonujący.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK