Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Maty Podłogowe

Maty podłogowe

Zabezpieczające maty czy wycieraczki pooprawiają bezpieczeństwo i komfort pracy w wielu miejscach – m.in. w fabrykach, warsztatach samochodowych czy też magazynach. W naszej ofercie znajdą Państwo maty podłogowe wszelkiego typu – o właściwościach minimalizujących ryzyko wypadku czy też urazu w każdych warunkach.

 

Niezawodne maty podłogowe

 

W gamie produktów oferowanych przez nasz sklep czekają m.in.:

  • maty antystatyczne – sprawdzające się w miejscach podatnych na wyładowania elektrostatyczne, które zapobiegają ich powstawaniu, zwiększając bezpieczeństwo oraz minimalizując ryzyko pożaru czy nierzetelnych odczytów wrażliwych instrumentów,
  • maty antyzmęczeniowe – zapewniające pracownikom wyższy komfort działania i zmniejszające obciążenie dla stawów i kręgosłupa,
  • maty i wycieraczki, zapobiegające zanieczyszczeniu i śliskości podłoża – przystosowane m.in. do zbierania brudu z butów czy wychwytywania olejów, smarów i innych zagrażających substancji.

Maty antystatyczne i antyzmęczeniowe to element naszego asortymentu. Oferujemy również wycieraczki wejściowe wewnętrzne i zewnętrzne, maty na place zabaw i wiele więcej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W przypadku wątpliwości, który typ maty wybrać zaś – prosimy o kontakt. Nasi doradcy opowiedzą więcej o każdej spośród nich i pomogą podjąć najlepszą decyzję.

 

Wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach czekają na Państwa. Wystarczy złożyć zamówienie online, by dotarły pod wskazany adres na terenie całego kraju!

 

potrzebujesz szerszego wyboru?
odwiedź naszą stronę na :
www.matypodlogowe.eu

Sortuj wg:||
zobacz wszystkie | Strony:
zobacz wszystkie | Strony:
Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK