Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Nauszniki przeciwhałasowe

Ochrona słuchu » Nauszniki przeciwhałasowe

Hałas to jedno z najpowszechniejszych zagrożeń związanych z pracą na placach budowy, w fabrykach czy też magazynach. Aby zapewnić sobie skuteczną ochronę słuchu przed zbyt wysokim natężeniem dźwięku, warto stosować profesjonalne słuchawki robocze. Zapobiegną one uszkodzeniom bębenków słuchowych oraz innym obrażeniom, które mogą powstać m.in. przez huk maszyn, młotów pneumatycznych, itp. Markowe i niezawodne czekają na Państwa w ofercie naszego sklepu internetowego.

 

Słuchawki robocze: uniwersalne i do zadań specjalnych

 

Naszym Klientom proponujemy zarówno standardowe słuchawki Peltor czy Beta, które zapewnią podstawową ochronę słuchu na placach budowy i podczas wykonywania temu podobnych zadań, jak też wielofunkcyjne słuchawki elektroniczne wzbogacone o system komunikacji bezprzewodowej. Proponujemy także inne gadżety umożliwiające nie tylko zabezpieczenie uszu przed intensywnym hałasem, ale i zwiększające komfort pracy.

 

Bez względu na to, czy potrzebne są Państwu słuchawki Peltor, Beta czy Pit Stop – u nas czekają na w konkurencyjnej cenie i z dostawą bezpośrednio pod wskazany adres.  Szeroki zakres modeli pozwoli dopasować odpowiedni typ do specyfiki prac wykonywanych przez firmę i planowanego budżetu na te akcesoria BHP.

 

Zachęcamy do ich zamówienia. A jeśli mają Państwo wątpliwości co do tego, który model najlepiej spisze się w Waszej sytuacji, prosimy o kontakt – doradcy naszego sklepu to  doświadczeni fachowcy, którzy pomogą podjąć decyzję.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK