Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Odzież robocza odzież ochronna

Na straży bezpieczeństwa w miejscu pracy stoi odzież robocza – odzież BHP, która zapewnia profesjonalną ochronę pracowników podczas wykonywania swoich obowiązków. Brak ubrania roboczego to większe ryzyko poważnych wypadków w zakładzie pracy. Nie jest trudno sobie wyobrazić, jakie konsekwencje ma wylanie żrącej cieczy na nieosłoniętą skórę czy iskra spadająca na łatwopalną tkaninę, z której wykonany jest strój do noszenia na co dzień. W naszej ofercie znajduje się odzież ochronna najwyższej jakości. Renomowane marki to gwarancja niezawodności, która przejawia się w profesjonalnym zabezpieczeniu ciała pracowników. Nasza odzież BHP spełnia wszystkie standardy i normy. Odzież ochronna, którą oferujemy to: kurtki, bluzy, kamizelki, spodnie, koszule, kombinezony, polary.

 

Dostępna w naszym asortymencie odzież robocza to także odzież termoaktywna oraz odzież przeciwdeszczowa – idealna dla pracowników narażonych na pracę w niesprzyjających warunkach pogodowych, np. drogowców czy budowlańców. Z myślą o naszych klientach, do naszej oferty trafiła również odzież robocza szczególnie dedykowana: pracownikom zatrudnionym w chłodniach i zamrażalniach, spawaczom. Działamy na terenie miasta Łódź, ale poprzez sprzedaż internetową docieramy także w inne zakątki kraju. Już teraz sprawdź naszą ofertę.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:

odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK