Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Ochrona dróg oddechowych

Praca na budowie, w wielu gałęziach przemysłu - w tym w przemyśle wydobywczym czy drzewnym, a także chemicznym - często naraża pracowników na kontakt z pyłem. Nawet krótka ekspozycja na pył i kurz bez odpowiedniego zabezpieczenia może narazić pracownika na poważne konsekwencje zdrowotne. Dlatego też zgodnie z wymogami BHP, w miejscach, gdzie powstaje pył, wymagane są maseczki przeciwpyłowe. Dzięki nim, ryzyko urazu czy choroby zawodowej wyraźnie się zmniejsza.

 

Nowoczesne maseczki przeciwpyłowe w dobrej cenie

 

W katalogu naszego sklepu internetowego czeka na Państwa szeroki wybór akcesoriów zapewniających profesjonalną ochronę dróg oddechowych przed pyłem – zarówno maseczki i półmaski przeciwpyłowe, jak i maski pełno twarzowe i specjalne filtry. Wszystkie artykuły zostały dostosowane do potrzeb BHP firm działających w różnorodnych gałęziach przemysłu.

 

Dystrybuujemy wyłącznie półmaski przeciwpyłowe i inne akcesoria do ochrony dróg oddechowych pochodzące od cenionych producentów – między innymi francuskiej firmy Deltaplus. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – odpornych na zniszczenie i zapewniających profesjonalną filtrację powietrza. Praca w nich jest komfortowa i bezpieczna.

 

Kupując akcesoria zapewniające ochronę dróg oddechowych w naszym sklepie, stawiają Państwo na nowoczesne i niezawodne produkty, które wyróżnia najwyższa jakość wykonania i dobra cena. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i składania zamówień. Gwarantujemy sprawną dostawę na terenie całego kraju.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK