Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Ochrona przed upadkiem z wysokości

Praca na wysokościach wymaga umiejętności, kwalifikacji i odpowiedniego sprzętu. Jeśli dla Ciebie lub Twoich pracowników praca wiele metrów nad ziemią jest codziennością, dobrze wiesz, jaki sprzęt potrzebujesz, by zlecone zadania wykonane były nie tylko dobrze i szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie. W naszej ofercie znajdziesz potrzebne szelki i inne akcesoria, które będą Twoim narzędziem pracy.

Szelki do pracy na wysokości

Dzięki szelkom do pracy na wysokości przymocujesz liny, które pozwolą Ci kontrolować wysokość, na której będziesz pracować. To do szelek przymocujesz bloczek, który będzie regulować długość liny. Wszystkie części szelek, klamer czy urządzeń samohamownych wykonane są z najwyższej jakości materiałów, wysoce odpornych na zużycie czy uszkodzenia mechaniczne. Nie zwalnia to z obowiązku kontroli sprzętu za każdym razem, gdy się z niego korzysta. Jednak dzięki staranności w wyborze materiałów oraz produkcji sprzętu producenci spełniają wszystkie najbardziej rygorystyczne normy, które chronią pracowników wysokościowych przed nieszczęśliwym wypadkiem.

Oprócz szelek znajdziesz u nas cały zestaw, z którym będziesz gotowy do podbijania nawet najwyższych biurowców czy mostów. Szelki, lina i zatrzaśnik to podstawa każdego, kto myje okna na piętnastym piętrze czy dokonuje kontroli wiaduktów. Szelki z zestawu wykonane są z poliestru, a sprzączki zabezpieczone przed rdzą. Jeśli szukasz szelek odpornych na działanie wysokich temperatur, wybierz szelki przeznaczone do spawania. Wykonane one są z materiału odpornego na warunki powstałe w wyniku spawania czy cięcia metalu.

Posiadamy sprzęt do pracy na wysokościach tylko od najlepszych sprawdzonych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy Wam najlepszej jakości, najtrwalsze i najpewniejsze akcesoria, jakie są dostępne na rynku. Zapoznaj się z naszymi produktami, wybierz dla siebie szelki albo cały zestaw i zamówi online. Jeśli masz wątpliwości, który sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy, napisz, a my pomożemy dokonać Ci najlepszego wyboru.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK