Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Rękawice ochronne i inne

Rękawice ochronne to część odzieży ochronnej, która jest niezbędna podczas wykonywania wielu prac. Z rękawic ochronnych korzysta wiele branż i w zależności, czym zajmują się pracownicy na danym stanowisku, potrzebują różnych specjalistycznych rękawic.

Specjalistyczne rękawice BHP

Rękawice robocze i ochronne chronią ręce przed działaniem wielu czynników. Osoby, które korzystają z odpowiednich rękawic, nie odczuwają skutków np. wyładowań elektrostatycznych czy silnych wibracji. Dzięki odpowiednio dobranym rękawicom pracownicy warsztatu cieszą się dużą wygodą w pracy, nie przejmując się możliwością powstania drobnych zadrapań, powstałych przy odkręcaniu zapiekłych śrub w trudnodostępnych miejscach. Pracownicy służby zdrowia dzięki jednorazowym rękawiczkom lateksowym chronią swoje i pacjentów zdrowie, utrzymując jałowe warunki pracy.

W swojej ofercie posiadamy także rękawiczki stalowe, nitrylowe, skórzane i wiele innych. Rękawice ochronne chronią przed czynnikami, które na stałe wpisane są w specyfikę danej pracy, jak i zapobiegają ewentualnym skutkom. Niskie temperatury, przepięcia czy śliskie ciężary już nie będą Twoim problemem, dzięki profesjonalnym rękawicom roboczym!

Rękawice ochronne mają za zadanie chronić dłonie i nadgarstki pracowników, podczas wykonywania prac stolarskich i innych. Ochrona kończyn to najważniejsze, ale nie jedyne zadanie rękawiczek roboczych. Ułatwiają one pracę, zapewniając swobodę oraz komfort pracy. Dzięki temu praca wykonywana jest w krótszym czasie i przy mniejszym nakładzie czasu.

Jeśli nie masz pewności, które rękawice będą najlepsze dla Ciebie i Twoich pracowników, skontaktuj się z nami, a doradzimy, które produkty zostały stworzone z myślą o pracy, którą wykonujecie. Profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny i duży asortyment wyróżniają nas na tle konkurencji!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK