Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Maski ochronne na twarz

Podczas spawania czy wykonywania innych prac związanych m.in. z obróbką metalu czy drewna, twarz pracownika jest narażona na uszkodzenie. Zapobiegają temu profesjonalne maski ochronne na twarz. Dzięki nim, ryzyko poparzenia, skaleczenia czy uszkodzenia oczu jest zredukowane niemal do zera. By mieć pewność, że pracownik wykonujący zadanie o podwyższonym stopniu ryzyka jest bezpieczny, należy zamówić maski ochronne na twarz od sprawdzonych producentów. Takie znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego.

 

Maski ochronne na twarz najwyższej jakości

 

Katalog naszego sklepu online prezentuje maski ochronne dopasowane do potrzeb Klientów z różnych branż. Łatwo zamontować je choćby na hełmie ochronnym bądź stosować samodzielnie. Nie ograniczają widoczności, a jednocześnie są wytrzymałe m.in. na działanie chemicznych substancji czy podwyższoną temperaturę. Podczas ich stosowania w 100% można spełnić nawet najbardziej restrykcyjne normy BHP.

 

Kupując u nas, możecie Państwo liczyć na bardzo konkurencyjne warunki finansowe oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty jeszcze dziś!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK