Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Maski ochronne na twarz

Spawanie oraz inne prace związane z obróbką metalu i drewna to czynności, podczas których pracownik narażony jest na różnego rodzaju urazy. Ostre opiłki, wysoka temperatura, a także groźne promieniowanie to czynniki, przed którymi trzeba chronić całą twarz, a szczególnie oczy. Niezbędna okazuje się tutaj ochrona w postaci maski do spawania, która posiada specjalny filtr ciekłokrystaliczny, chroniący wzrok. Maski ochronią Cię przed chemicznymi substancjami oraz poparzeniami wywołanymi podwyższoną temperaturą.

Oferujemy uniwersalne osłony na twarz, które chronią cały przód głowy przed niebezpiecznymi opiłkami i drobinkami, które mogą zranić twarz, a nawet uszkodzić oczy. Jeśli podejmowane czynności nie generują szkodliwego promieniowania, pracownikowi wystarczy maska ochronna na twarz, która ochroni go przed drobnymi fragmentami metalu czy drewna.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz maski ochronne na twarz dla pracowników różnych branż. Są one wykonane z trwałych materiałów, dzięki temu mamy pewność, że będziemy z nich korzystać długi czas, mając pewność, że osłona skutecznie zabezpieczy nas przed działaniem czynników zewnętrznych, takie jak ostre wióry czy opiłki. Dla ochrony zdrowia warto kupić maski na twarz tylko od sprawdzonych producentów i tylko takie produkty prezentujemy w naszym katalogu. Dzięki temu spełnisz wszystkie normy BHP – swoim pracownikom i sobie zapewnisz stuprocentową ochronę, przekraczającą rygorystyczne wymogi.

Maski chroniące twarz są wygodne, ich noszenie w trakcie pracy nie ogranicza widoczności ani ruchów, co pozytywnie wpłynie na efekty pracy. Każdy użytkownik będzie miał pełną swobodę oraz komfort pracy, dzięki temu swoją uwagę skupi całkowicie na wykonywanych obowiązkach.

Poznaj nasze produkty, wybierz model maski ochronnej na twarz, który najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. Jeśli nie masz pewności, która maska będzie najlepszym wyborem, skontaktuj się z nami – doradzimy i podpowiemy!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK