Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Odzież antystatyczna

Odzież robocza odzież ochronna » Odzież antystatyczna

W laboratoriach badawczych czy zakładach przemysłowych, gdzie pracuje się z materiałami łatwopalnymi, konieczne jest zapewnienie ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Pomagają w tym m.in. maty antystatyczne czy specjalne rękawice. Zainwestować warto również w odzież antystatyczną – zwiększającą bezpieczeństwo pracowników, a jednocześnie zapewniającą im komfort działania.

 

W ofercie naszego sklepu czekają na Państwa ubrania robocze m.in. takich marek jak Sara. Odzież robocza tej firmy spełnia normy BHP i zapobiega tzw. „elektryzowaniu” się.

 

Sara: odzież robocza o własnościach antystatycznych

 

Gdy chodzi o odzież antystatyczną, katalog naszego sklepu internetowego jest szeroki. Znajdą w nim Państwo m.in. kurtki, koszule, kamizelki antystatyczne, jak również skarpety, spodnie czy specjalne wkładki do obuwia i więcej. Jednym słowem: dajemy Państwu możliwość skompletowania pełnego zestawu odzieży o właściwościach antystatycznych.

 

Markowe ubrania i akcesoria, sprawna dostawa na terenie całego kraju oraz konkurencyjne ceny – oto, dlaczego warto wybrać naszą ofertę. Zapraszamy do współpracy!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK