Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Odzież do pracy w chłodni i zamrażarni

Odzież robocza odzież ochronna » Odzież dla chłodni i zamrażarni

Częste wizyty w chłodni i mroźni wymagają przedsięwzięcia odpowiednich środków, przede wszystkim założenia specjalistycznej odzieży dla chłodni oraz mroźni. Osoby często przebywające w chłodniach najlepiej wiedzą, jak duże znaczenie mają ciepłe ubrania, które spełniają rygorystyczne wymogi BHP. Zabezpieczają one przed odmrożeniami, a także silnymi przeziębieniami, zapaleniem oskrzeli i płuc.

Specjalistyczna odzież do chłodni i mroźni

Zapewnij sobie i wszystkim pracownikom, którzy wchodzą do mroźni i chłodni specjalny strój, który dostosowany jest do pracy w niskich temperaturach. Zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy to kluczowe zadanie każdego przedsiębiorcy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty tylko najlepszych marek. Dzięki temu mamy pewność, że odzież do pracy nie tylko odpowiada wszystkim przepisom, ale najlepiej chroni przed zimnem i zapewnia komfort pracy. Pracownicy zachowują zdrowie, mimo przebywania w wychłodzonych pomieszczeniach, a powierzone im zadania wykonują sumiennie – nie w pośpiechu. Jest to możliwe dzięki wygodnym i ciepłym spodniom, kombinezonom, kominiarkom, kurtkom, czapkom, kamizelkom, osłonom na szyję i rękawiczkom. Niezmiernie ważne jest, by komfort cieplny zapewnić całemu ciału, zapewniając jednocześnie wygodę dla użytkowników specjalistycznych ubrań do mroźni i chłodni.

Zastanawiasz się, jaką odzież ocieplaną wybrać, by najlepiej sprawdziła się w warunkach, w jakich pracujesz? Skontaktuj się z nami, a doradzimy najlepsze rozwiązania! Pomożemy skompletować cały strój do chłodni oraz wybrać pojedyncze jego elementy. Doradzimy, które ubrania spełnią również inne oczekiwania, np. poprawią widoczność pracownika w ciemności, dzięki odblaskowym elementom.

Odzież do pracy w mroźni i chłodni uszyta jest z wytrzymałych materiałów, a skrojona tak, by była wygodna i zapewniała najlepszą ergonomię pracy. Wybierz najlepszą odzież do chłodni i mroźni i zapewnij swoim pracownikom profesjonalną ochronę przed niskimi temperaturami.

Zapraszamy do składania zamówień. U nas odzież ochronna najlepszej jakości zawsze czeka w dobrej cenie!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK