Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Odzież ostrzegawcza

Odzież robocza odzież ochronna » Odzież ostrzegawcza

Praca na świeżym powietrzu, ale także na wewnątrz budynku wymaga zastosowania odpowiedniej środków ochrony zdrowia. Do jednych z nich należy odzież ostrzegawcza, która oprócz chronienia przed chłodem, wiatrem, deszczem czy słońcem ma za zadanie uczynić osobę, która ją nosi, widoczną z dużej odległości w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Deszcz, nieoświetlona droga, mgła znacznie ograniczają widoczność na drodze, ale także na placu budowy i w innych miejscach, gdzie Twoi pracownicy poruszają się pieszo, a obok jeżdżą koparki, betoniarki i inne ciężkie maszyny. O dobre oznakowanie swoich pracowników zadbaj także wtedy, gdy chodzą po magazynie wysokiego składu oraz w każdym miejscu, gdzie jeżdżą wózki widłowe.

W zależności od charakteru pracy zaopatrz swoich pracowników w taką odzież ostrzegawczą, która będzie spełniać swoją funkcję, a jednocześnie będzie wygodna i ochroni ciało przed innymi czynnikami zewnętrznymi. Jeśli więc Twoi pracownicy na co dzień pracują w ogrodniczkach i dodatkowo zakładają kamizelki ostrzegawcze, być może wystarczy, by mieli na sobie ogrodniczki odblaskowe. Czasami warunki są na tyle wymagające, że najlepszą ochroną jest odzież w jaskrawych kolorach z dodatkowymi odblaskowymi elementami. Niekiedy wystarczy jaskrawo pomarańczowy lub żółty t-shirt, a czasami najlepszym rozwiązaniem jest właśnie kamizelka odblaskowa, którą w każdej chwili można założyć, nawet na elegancką koszulę.

W naszej ofercie dostępne są odblaskowe koszulki z krótkim rękawkiem, odblaskowe bluzy, odblaskowe spodnie, odblaskowe kurtki, odblaskowe ogrodniczki, odblaskowe krótkie spodenki, odblaskowe czapki, odblaskowe kamizelki i odblaskowe szelki. Dopasuj odblaskową odzież do swojego miejsca pracy i podwyższaj poziom bezpieczeństwa, dbając jednocześnie o wygodę swoich pracowników.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK