Nasza oferta:

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Sprzęt BHP

W naszym sklepie internetowym oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele produktów specjalistycznych.

Tworząc naszą ofertę, pamiętaliśmy o tym, w jak różnych warunkach pracują nasi Klienci. Mrozy, duże wysokości, duże ciężary, śliskie powierzchnie, gazy i pyły czy możliwość przepięć elektrostatycznych to tylko część z nich. Każdy specjalista pracujący w utrudnionych warunkach powinien odpowiednio do takiej pracy się przygotować, czyli założyć odpowiednią odzież i obuwie oraz zabezpieczyć miejsce pracy. Każdy pracodawca zobligowany jest do zagwarantowania odpowiednich warunkach, o których mówi wiele przepisów. Jest to szczególnie ważne ze względu na zdrowie i życie wszystkich pracowników. Dzięki odpowiedniej ochronie, kompleksowym szkoleniom, umiejętnościom, a także skupionej uwadze  pracodawca i pracownik minimalizują ryzyko wypadków.

Najlepszej jakości sprzęt BHP to także lepsza ergonomia pracy. Dlatego wybierając producentów dbamy nie tylko o to, by ich sprzęt spełniał wszystkie rygorystyczne warunki, ale był także wygodny w użytkowaniu. Dzięki temu osoba pracująca na wysokościach lub obsługująca ciężki sprzęt całą uwagę może poświęcić na realizację zadań, zapominając o butach czy rękawicach. To sprawia, że pracownik jest zadowolony i efektywniejszy, a pracodawca zadowolony z pracy, za jaką płaci wynagrodzenie.

Oferowana przez nas odzież przeznaczona jest do warunków zimowych, jak i letnich. Może być ona dodatkowo oznakowana nadrukiem lub haftem firmowym.

W ramach naszej działalności znajduje się także serwisowanie odzieży roboczej i ochronnej. Łączymy więc wszystkie usługi, w tym konserwacja sprzętu i pranie odzieży, dzięki czemu zapewniamy pełną obsługę naszemu odbiorcy na każdym etapie korzystania z naszych produktów.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK