Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Odzież robocza odzież ochronna

Ochronna odzież robocza to niezbędny element wyposażenia pracownika w wielu branżach przemysłu oraz usług. Wszędzie tam, gdzie jest on narażony na powstanie urazów, a jego praca wymaga kontaktu z brudzącymi czy niebezpiecznymi substancjami, odzież ochronna i robocza to podstawa. Jeśli chcą się Państwo w nią zaopatrzyć, wybierając dobrą cenę i najwyższą jakość – oferta naszego sklepu to najlepsza decyzja. Czekają tutaj setki nowoczesnych produktów, dostosowanych do potrzeb Klientów z każdej branży.

 

Najlepsza odzież ochronna BHP na rynku

 

Zapewniamy Państwu bogaty wybór odzieży roboczej, przeznaczonej do pracy na budowach, w fabrykach, magazynach, placówkach medycznych, sklepach i wielu innych branżach oraz miejscach. Bez względu na to, czy potrzebna jest odzież robocza do fabryki z branży farmaceutycznej, czy ubrania robocze chroniące spawacza – kilka chwil wystarczy, by odnaleźć odpowiednie akcesoria we właściwym rozmiarze.

 

Sprzedajemy wyłącznie markowe produkty, pochodzące od cenionych i sprawdzonych wytwórców europejskich – m.in. firm takich jak Beta, Deltaplus, Planam, Sara i innych. To najlepsza gwarancja niezawodności i wytrzymałości odzieży roboczej oraz ich wielofunkcyjnego charakteru.

 

Odzież robocza BHP: co oferujemy?

 

Zakres naszej oferty jest bardzo szeroki. Czeka na Państwa najlepsza odzież robocza Planam, Deltaplus, Beta – m.in.:

  • bluzy i kurtki robocze oraz ochronne,
  • spodnie robocze – w tym spodnie ogrodniczki,
  • kombinezony robocze,
  • buty ochronne,
  • hełmy i kaski,
  • maski i inne elementy ochrony dróg oddechowych,
  • gogle i inne osłony twarzy,
  • odzież specjalistyczna: termoochronna, do spawalni, chłodni i zamrażalni, przeciwdeszczowa,
  • odzież jednorazowa,
  • odzież antystatyczna.

Jednym słowem: wszystko, co niezbędne, by zagwarantować pracownikom pełne bezpieczeństwo oraz komfort działania, nawet w najtrudniejszych i najbardziej ryzykownych warunkach.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą i składania zamówień. Naszą siedzibą jest Łódź, ale dostarczamy odzież roboczą na terenie całego kraju: szybko i w dobrej cenie. Zapraszamy!

 

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:

odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK