Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Odzież ochronna robocza - ubrania robocze

Ochronna odzież robocza to niezbędny element wyposażenia pracownika w wielu branżach przemysłu oraz usług. Wszędzie tam, gdzie jest on narażony na powstanie urazów, a jego praca wymaga kontaktu z brudzącymi czy niebezpiecznymi substancjami, odzież ochronna i robocza to podstawa. Korzystając z naszej oferty, masz pewność najwyższej jakości i preferencyjnej ceny kupionych on line produktów. Czekają tutaj setki nowoczesnych produktów, dostosowanych do potrzeb Klientów z każdej branży.

 

Najlepsza odzież ochronna BHP na rynku

 

Zapewniamy bogaty wybór odzieży roboczej, przeznaczonej do pracy na budowach, w fabrykach, magazynach, placówkach medycznych, sklepach oraz wielu innych branżach i miejscach. Bez względu na to, czy potrzebna jest odzież robocza do fabryki z branży farmaceutycznej, czy ubrania robocze chroniące spawacza – kilka chwil wystarczy, by odnaleźć odpowiednie akcesoria i ubrania we właściwym rozmiarze.

Sprzedajemy wyłącznie markowe produkty, pochodzące od cenionych i sprawdzonych wytwórców europejskich – m.in. firm takich jak Beta, Deltaplus, Planam, Sara i innych. To najlepsza gwarancja niezawodności i wytrzymałości odzieży roboczej oraz ich wielofunkcyjnego charakteru.

Odzież robocza BHP: co oferujemy?

Zakres naszej oferty jest bardzo szeroki. Czeka na Państwa najlepsza odzież robocza Planam, Deltaplus, Beta – m.in.:

  • bluzy i kurtki robocze oraz ochronne,
  • spodnie robocze – w tym spodnie ogrodniczki,
  • kombinezony robocze,
  • buty ochronne,
  • hełmy i kaski,
  • maski i inne elementy ochrony dróg oddechowych,
  • gogle i inne osłony twarzy,
  • odzież specjalistyczna: termoochronna, do spawalni, chłodni i zamrażalni, odzież przeciwdeszczowa
  • odzież jednorazowa,
  • odzież antystatyczna.

Jednym słowem: wszystko, co niezbędne, by zagwarantować pracownikom pełne bezpieczeństwo oraz komfort działania, nawet w najtrudniejszych i najbardziej ryzykownych warunkach.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą i składania zamówień. Naszą siedzibą jest Łódź, ale dostarczamy odzież roboczą na terenie całego kraju: szybko i w dobrej cenie. Zapraszamy!

 

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK