Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Odzież termoaktywna

Odzież robocza odzież ochronna » Odzież termoaktywna

Właściwości bielizny termicznej doceniają przede wszystkim sportowcy. Narciarze, a także całosezonowi biegacze czy rowerzyści wiedzą, jak uciążliwy i nieprzyjemny jest moment, gdy podczas wysiłku fizycznego się spocą, a wilgoć, mimo rozgrzanego ciała sprawia, że nasz organizm się wychładza. Prowadzi to do słabszych osiągów sportowych, z aktywności nie mamy takiej satysfakcji, jaką byśmy chcieli mieć, a na następny dzień możemy być chorzy. Dlatego tak ważne jest, by pod ciepłe ubranie założyć termoaktywną bieliznę. Również pracownicy, którzy w zimowe dni pracują na zewnątrz, powinni zadbać o taką ochronę.

Termoaktywna bielizna daje dodatkowe ciepło, ale przede wszystkim pochłania i oddaje na zewnątrz wilgoć – zarówno tę powstałą w wyniku spocenia się, jak i tę, którą wchłonęliśmy z zewnątrz. Dlatego bielizna termoaktywna sprawdza się we wszystkie zimne dni – bez względu na to występują opady, czy nie. Bielizna dodatkowo ogrzewa nasze ciało, dlatego polecana jest również pracownikom, którzy w ogóle nie wychodzą na zewnątrz.

W naszej ofercie znajduje się bielizna termoaktywna, dzięki której ochronisz całe ciało. Koszulki z długim i krótkim rękawem chronią cały tułów, a spodenki chronią nogi. Najlepsi producenci odzieży roboczej do szycia bielizny termoaktywnej wykorzystują najlepszej jakości materiał. Bielizna szyta jest tak, by idealnie przylegała do ciała – nigdzie nie odstawała i za bardzo nie uciskała. Nie będziesz więc narzekać na otarcia, odparzenia ani inne dolegliwości związane z dodatkową warstwą odzieży. Zaufaj najlepszym producentom odzieży roboczej, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu najlepiej wiedzą, jak zadbać o nasz komfort i bezpieczeństwo podczas pracy.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK