Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Okulary ochronne

Ochrona wzroku » Okulary ochronne

Okulary ochronne

Praca przy obróbce metalu, drewna, spawanie i inne tego typu działania wymagają profesjonalnej ochrony oczu. Nawet najmniejszy opiłek czy drzazga może spowodować poważny uraz. Właśnie dlatego zaleca się stosowanie profesjonalnych okularów ochronnych - zgodnie z wymogami BHP. Dobre okulary robocze to takie, które zapewniają pełne bezpieczeństwo dla wzroku, jednocześnie nie ograniczając widoczności i zapewniając komfort noszenia. Właśnie takie rozwiązania czekają na Państwa w ofercie naszego sklepu internetowego.

 

Profesjonalne okulary robocze do zadań specjalnych

 

Przygotowaliśmy dla Państwa zarówno standardowe gogle łączące wysoką jakość z dobrą ceną, jak i robocze okulary do zadań specjalnych: w tym takie, które umożliwiają pracownikom bezprzewodową komunikację z wykorzystaniem modułu Bluetooth. Szkła w okularach z naszej oferty są trudne do zarysowania i nie ulegają łatwemu zaparowaniu czy zniszczeniu. Posłużą pracownikom przez długi czas, zapewniając wygodę i minimalizując ryzyko urazów.

 

Zachęcamy do składania zamówień – realizujemy wysyłkę na terenie całego kraju, zapewniając krótki czas oczekiwania na przesyłkę.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK