Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Okulary ochronne

Ochrona wzroku » Okulary ochronne

Praca przy obróbce metalu, drewna, spawanie i inne tego typu działania wymagają profesjonalnej ochrony oczu. Nawet najmniejszy opiłek czy drzazga może spowodować poważny uraz. Właśnie dlatego zaleca się stosowanie profesjonalnych okularów ochronnych - zgodnie z wymogami BHP. Dobre okulary robocze to takie, które zapewniają pełne bezpieczeństwo dla wzroku, jednocześnie nie ograniczając widoczności i zapewniając komfort noszenia. Właśnie takie rozwiązania czekają na Państwa w ofercie naszego sklepu internetowego.

Profesjonalne okulary ochronne do zadań specjalnych

Spawanie wymaga specjalnej ochrony wzroku przed szkodliwym promieniowaniem. Jeśli maska spawalnicza sprawia, że Ty lub Twoi pracownicy czujecie dyskomfort, wybierz okulary z soczewkami bezbarwnymi UV400, które spełniają normę EN170. Dzięki regulowanym nausznikom i osłonom na skronie, okulary do spawania dadzą doskonałą ochronę, a każdy ich użytkownik będzie odczuwał komfort. Jest to możliwe dzięki możliwości dopasowaniu okularów do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego pracownika. Kupując profesjonalne okulary spawalnicze, masz pewność, że Twoi pracownicy są całkowicie chronieni, a wygoda, jaką zapewniają okulary, podniosą efektywność Twoich pracowników, którzy będą odczuwać dużą satysfakcję z wykonywanych zadań.

Przygotowaliśmy dla Państwa zarówno standardowe gogle łączące wysoką jakość z dobrą ceną, jak i robocze okulary do zadań specjalnych: w tym takie, które umożliwiają pracownikom bezprzewodową komunikację z wykorzystaniem modułu Bluetooth. Szkła w okularach z naszej oferty są odporne na zarysowania, parowanie i niszczenie. Posłużą pracownikom przez długi czas, zapewniając wygodę i minimalizując ryzyko urazów.

Zachęcamy do składania zamówień – realizujemy wysyłkę na terenie całego kraju, zapewniając krótki czas oczekiwania na przesyłkę.

 

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK