Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Planam

Odzież robocza odzież ochronna » Kamizelki robocze » Planam

Kamizelki robocze znanej marki Planam to rozwiązanie dla wymagających. Podobnie jak inna odzież Planam, kamizelki wyprodukowane przez francuską firmę wyróżnia wysoka wytrzymałość i odporność na zróżnicowane warunki, jak również najlepsza jakość wykonania. U nas kamizelki tej marki zamówią Państwo w korzystnej cenie, z dostawą bezpośrednio pod wskazany adres.

 

Odzież Planam – do zadań specjalnych

 

Kamizelki marki Planam są dostosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach. Będą przydatne zarówno pracownikom budowy czy firm remontowych, potrzebujących wielu funkcjonalnych kieszeni i dobrego zabezpieczenia innych elementów stroju roboczego. Świetnie sprawdzą się w przypadku tych, którzy wiele czasu spędzają w niskich temperaturach – np. w chłodniach, czy pracując na zewnątrz.

 

W naszym katalogu znajdują się kamizelki oraz inna odzież Planam w wielu fasonach, kolorach oraz rozmiarach. Pozwoli to Państwu bez trudu dopasować odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Kupując u nas, zawsze otrzymacie oryginalny i niezawodny produkt.

 

Czekamy na zamówienia!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK