Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Półbuty

Buty robocze » Półbuty

Półbuty robocze przeznaczone są do pracy w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Ze względu na różne warunki pogodowe oraz charakter pracy, wybierz półbuty robocze, które najlepiej sprawdzą się podczas pracy. Odpowiednie buty zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy. Dlatego tak ważne jest, by buty robocze były najlepszej jakości i spełniały wymagane normy BHP.

Jeśli często pracujesz na zewnątrz, zadbaj o przeciwdeszczowe półbuty robocze, które ochronią Twoje stopy przed przemoknięciem. To szczególnie ważne, gdy przez wiele godzin pracujemy na świeżym powietrzu i nie mamy możliwości zmiany obuwia.

Wiele modeli półbutów roboczych posiadają wzmacniane podnoski, najczęściej za pomocą metalowej wkładki. Taki rodzaj ochrony ważny jest dla wszystkich pracowników, którym podczas pracy na stopę może upaść ciężki klucz czy inne narzędzie. Doskonale więc półbuty ze wzmacnianymi podnoskami sprawdzą się na stopach pracowników magazynowych czy mechaników. Jeśli Ty i Twoi pracownicy nie potrzebujecie dodatkowych wzmocnień, wybierzcie lekkie półbuty bez wkładki na podnoskach.

W naszej ofercie posiadamy też półbuty antymagnetyczne, w których wszystkie wkładki ochronne wykonane zostały z lekkiego materiału niepodlegającego działaniu magnesu. Posiadamy także półbuty o właściwościach elektrostatycznych, które chronią przed przepięciami elektrycznymi. Podeszwy stanowią także barierę przed olejami i smarami, dzięki czemu pracownik nie poślizgnie się i nie przewróci.

Półbuty najlepszych producentów odzieży roboczej są bardzo wygodne, dzięki starannie wyprofilowanym wkładkom, które absorbują część energii podczas chodzenia. Po całym dniu pracy nie będziesz czuł bólu stóp, który tak dobrze wszyscy znamy. Praca w roboczych półbutach jest bezpieczniejsza, a komfort sprawia przyczynia się do zwiększenia wydajności i jakości pracy.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK