Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Półmaski

Ochrona dróg oddechowych » Półmaski

Pyły, gazy czy pary organiczne zagrażają zdrowiu i życiu każdego, kto jest poddawany na ich działanie. Dlatego, jeśli Ty lub Twoi pracownicy, narażeni jesteście na przebywaniu w pomieszczeniu wypełnionym takimi szkodliwymi substancjami, upewnij się, że ochrona dróg oddechowych jest kompletna i na najwyższym poziomie! Wybieraj półmaski ochronne, które dają Ci stuprocentową gwarancję, że Ty i Twoi pracownicy będziecie oddychać oczyszczonym powietrzem.

Półmaska 3M

Półmaski wielokrotnego użytku to bezpieczne rozwiązanie dla każdego, kto choć przez chwilę przebywa w miejscu, gdzie w powietrzu unoszą się groźne substancje. Półmaski z serii 3M są także wygodne, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Opatentowany zawór wydechowy sprawia, że użytkownik tej maski nie tylko nie odczuwa trudności podczas brania wdechu, ale także nie odczuwa problemów w trakcie wydychania. Jeśli założysz maską z takim zaworem, nie będziesz czuł dyskomfortu związanego z szybkim wzrostem temperatury powietrza czy wilgotności pod półmaską. To bardzo ważne dla komfortu pracownika, który spędza w takiej masce niejednokrotnie wiele godzin w ciągu dnia!

Półmaski z łatwością dopasujesz na różne rozmiary twarzy, dzięki temu Twoje górne drogi oddechowe będą doskonale chronione przy jednoczesnej wygodzie korzystania z półmasek ochronnych. Wszystko to jest możliwe dzięki najlepszej jakości materiałom wykorzystywanym do ich produkcji.

Półmaski ochronne zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników prywatnych. Świadomość zanieczyszczeń smogiem sprawia, że coraz większą uwagę przywiązujemy do jakości wdychanego przez nas powietrza. Unikamy spacerów w trakcie największego stężenia groźnych pyłów, nie otwieramy okien, a pomieszczenia ozdabiamy roślinami pochłaniającymi pyły. Jednak rzadko możemy pozwolić sobie na niewychodzenie z domu – wtedy zalecane jest korzystanie z masek antysmogowych. Dzięki temu ochronisz nie tylko swoje płuca, a cały organizm! Smog bowiem jest niebezpieczny nie tylko dla płuc, ale dla wszystkich organów i tkanek w naszym organizmie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego oraz złożenia zamówienia online. W razie jakichkolwiek wątpliwości, jaka półmaska będzie dla Was najlepsza, zachęcamy do kontaktu – podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

 

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK