Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Pranie odzieży roboczej

Profesjonalna odzież robocza to wizytówka każdej firmy. Warto więc zadbać nie tylko o najwyższą jakość wszystkich elementów wyposażenia pracownika, ale również o ich czystość. Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających Klientów, oferujemy Państwu profesjonalne pranie odzieży roboczej oraz inne prace serwisowe. Doskonale rozumiemy, że uruchomienie pralni zakładowej wymaga ogromnych nakładów finansowych i zatrudnienia dodatkowych osób do jej obsługi. Wybierając nasze wsparcie, mogą Państwo powierzyć te zadania w ręce profesjonalistów, oczekując korzystnej ceny oraz kompleksowej obsługi.

Odzież robocza to wizytówka Państwa firmy. Jej stan powinien być zawsze nienaganny i estetyczny. Oczywiście czystość odzieży wiąże się także z bezpieczeństwem pracy i higieną. Aby praca mogła być wykonywana prawidłowo należy zadbać o właściwą konserwację i czyszczenie odzieży roboczej. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były realizowane na najwyższym poziomie. Dlatego też wykonujemy pranie odzieży roboczej przy użyciu najlepszych środków czyszczących. W razie potrzeby przeprowadzamy też niezbędne prace serwisowe i drobne naprawy odzieży, tak by zawsze była w najlepszym stanie.

 

Pranie odzieży roboczej: szybko i profesjonalnie

 

Pierzemy i czyścimy odzież roboczą każdego typu, oferując m.in. ich dezynfekcję, odplamianie, a także prasowanie oraz inne pokrewne usługi. Stosujemy najwyższej jakości środki czyszczące i maszyny piorące. Tak, by nie uszkodzić ubrań ochronnych i dostarczyć je do Państwa firmy w nienaruszonym stanie – nawet wprost do pracowniczych szafek. Dzięki temu oszczędzają Państwo cenny czas, otrzymując usługę najwyższej jakości.

 

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły naszej oferty związanej z praniem – zapraszamy do kontaktu!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK