Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Rękawice antyelektrostatyczne

Ochrona rąk » Rękawice antyelektrostatyczne

W wielu branżach narażenie na wyładowania elektrostatyczne stanowi ryzyko zarówno dla pracownika, jak też dla poprawności działania instrumentów pomiarowych i innej delikatnej aparatury. By zapobiec ich powstawaniu, stosuje się m.in. profesjonalne rękawice antystatyczne. Takie rozwiązania czekają na Państwa w ofercie naszego sklepu internetowego.

 

Profesjonalne rękawice antystatyczne

 

Proponujemy szeroki wybór rękawic znajdujących zastosowanie tam, gdzie dochodzi do styczności z elementami, które są wrażliwe na elektrostatyczne napięcie. Dystrybuujemy wyłącznie markowe rękawice – komfortowe, dobrze przylegające do dłoni i wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów. Dzięki nim, praca będzie nie tylko bezpieczna, ale i wygodna, a co za tym idzie – efektywna.

 

Kupując antystatyczne rękawice u nas, bez trudu dopasują Państwo odpowiedni typ i rozmiar. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkim i produktami w tej kategorii i złożenia zamówienia jeszcze dziś! Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK