Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Rękawice antywibracyjne

Ochrona rąk » Rękawice antywibracyjne

Rękawice antywibracyjne to nieodzowny element stroju roboczego każdego operatora maszyn wibrujących. Młoty pneumatyczne czy wiertarki, ale także inne narzędzia, wytwarzają drgania mechaniczne, które oddziałują na nasze ręce. Gdy na działanie wibracji poddajemy się często, możemy zacząć odczuwać bóle, które mogą przerodzić się w chorobę, tzw. zespół wibracyjny, który uszkadza nie tylko stawy, ale także tkanki miękkie. Dlatego profilaktyka jest tak bardzo ważna i wymagana przez przepisy BHP. My zachęcamy do używania antywibracyjnych rękawic, nawet gdy drgania nie są na tyle duże, byśmy byli zobowiązani do noszenia takich rękawic. Stawy są bardzo podatne na wszelkie obciążenia, dlatego należy dbać o nie wszystkimi dostępnymi środkami.

Rękawice antywibracyjne ze skóry bydlęcej, która pokrywa wewnętrzną część dłoni, to jeden z modeli dostępnych w naszej ofercie. Z zewnątrz wszyta gąbka pokryta jest poliestrem, co również absorbuje część energii. Najważniejsze zadanie spełnia jednak wewnętrzna strona, ponieważ to w tym miejscu wibracje odczuwamy najbardziej. Dla dodatkowej ochrony wszyta jest silikonowa wkładka, która doskonale przejmuje drgania, odciążając tym samym naszą dłoń. Nasze nadgarstki chronione są przez mankiet z wszytym rzepem, który również osłania tę wrażliwą i podatną na kontuzje i urazy część ręki. Ponadto rzep posiada dodatkowe zapięcie, uniemożliwiające samoistne odpięcie się rzepu podczas wykonywanej pracy. To bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa, ale i komfortu pracy. Podczas obsługi wiertarki odpięcie się rękawic, a następnie niekontrolowane zsunięcie rękawic, mogłoby doprowadzić do groźnego wypadku. Dzięki temu prostemu, ale bardzo skutecznemu rozwiązaniu, będziesz pewny, że do takiego wypadku nie dojdzie.

W naszej ofercie znajdziesz także materiałowe rękawice antywibracyjne powlekane PCV. Wkład tłumiący wibracje i PCV chronią dłonie przed szkodliwym działaniem drgań, a otwory wentylacyjne zapewniają stały przepływ powietrza, co jest szczególnie ważne podczas wielogodzinnej pracy w rękawicach antywibracyjnych. Również te rękawice posiadają sprawdzony system zapięć, dzięki czemu rękawica pozostanie na swoim miejscu przez cały czas.

Wszystkie rękawice spełniają normy, dzięki czemu stosując je, zapewniasz bezpieczeństwo, ale i stosujesz się do rygorystycznych zasad. Zamów wygodne rękawice antywibracyjne i ciesz się zdrowiem oraz komfortem pracy!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK