Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Rękawice chemiczne

Ochrona rąk » Rękawice chemiczne

Profesjonalna ochrona dłoni i rąk podczas wykonywania prac m.in. w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym czy innych działań, które powodują ryzyko narażenia na działanie szkodliwych bądź żrących substancji to jeden z podstawowych wymogów BHP. Zapewnią ją zgodne z normami rękawice chemiczne – odporne na działanie kwasów i innych niebezpiecznych cieczy czy gazów. Takie znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

 

Wysokiej jakości rękawice kwasoochronne i więcej

 

Katalog naszego sklepu online zawiera szeroką gamę rękawic gumowych dostosowanych do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie rękawice chemiczne wykonano z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na działanie wszelkich niebezpiecznych substancji, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie zapewniają komfort i dobrą ergonomię pracy. Stawiając na nie, macie Państwo gwarancję, że ryzyko poparzenia czy innego urazu w wyniku kontaktu z kwasem czy innymi tego typu materiałami jest znikome.

 

Rękawice kwasoochonne i inne znajdujące się w naszej ofercie pochodzą wyłącznie od najlepszych w branży BHP producentów – m.in. firm takich jak Deltaplus. Dystrybuujemy wyłącznie sprawdzone i niezawodne rozwiązania, stale poszerzając ofertę – tak, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów  z każdej branży.

 

Wybierając nasz sklep, możesz oczekiwać również sprawnej wysyłki oraz konkurencyjnych cen. Zapoznaj się z bieżącą ofertą i złóż zamówienie jeszcze dzisiaj. Zapraszamy do współpracy!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK