Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Rękawice nitrylowe

Ochrona rąk » Rękawice nitrylowe

Praca w przemyśle poligraficznym, chemicznym, kosmetycznym, farmaceutycznym, samochodowym czy lakierniczym wymaga specjalistycznej ochrony dłoni. W utrzymaniu najbardziej wygórowanych zasad bezpieczeństwa pomogą Ci wielorazowe rękawice nitrylowe, które posiadają wszystkie potrzebne cechy, aby takie rękawiczki stanowiły ochronę, ale i były wygodne w użytkowaniu.

Rękawice nitrylowe wielokrotnego użytku

Nitrylowe rękawice chronią delikatną skórę dłonie przede wszystkim przed olejami, benzyną, tłuszczami i smarami, ale nitrylowa powłoka stanowi barierę także dla rozpuszczalników pochodzenia organicznego. Dzięki zastosowaniu cienkiego materiału praca w nich jest wygodna – można wykonywać nawet precyzyjne, manualne czynności. Dzięki różnym rozmiarom nitrylowe rękawice dopasujesz do rozmiaru dłoni, a w idealnym przyleganiu do dłoni pomoże ściągacz, który ustabilizuje rękawiczkę. Pracownik będzie więc pewny ochrony i nie będzie się skupiać na ciągłym poprawianiu rękawiczek.

W naszej ofercie dostępne są różnorodne modele rękawic nitrylowych. Część z nich nitrylem pokryta jest na wewnętrznej stronie dłoni oraz fragmencie dłoni na zewnętrz. Dzięki bawełnianej części skóra oddycha, a dłoń się nie poci. Jeśli potrzebujesz pełnej ochrony, wybierz nitrylowe rękawiczki, które całkowicie pokryte są nitrylem. Dzięki procesowi flokowania nitryl nałożony jest na bawełnę, więc nitrylowe rękawice od wewnątrz są przyjemne w dotyku.

Jeśli zależy Ci, by każdorazowo zakładać świeże rękawiczki, wybierz jednorazowe rękawice z nitrylu, które po wykonanej pracy można bez wyrzutów sumienia wyrzucić do śmieci. Nitryl jest bowiem substancją biodegradowalną, używając więc jednorazowych rękawiczek nitrylowych, nie szkodzisz środowisku.

Rękawice nitrylowe ułatwiają pracę nie tylko osobom, które mają styczność z tłustymi substancjami, ale także tym, którzy dźwigają duże i niewygodne ciężary. Dzięki takiej ochronie dłoni nie odczujesz ciężaru tak bardzo, nie zranisz się i nie będziesz miał odcisków, a po wykonaniu pracy zdejmiesz rękawiczki i Twoje dłonie będą czyste! Wybierz model nitrylowych rękawic i złóż zamówienie online.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK