Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Rękawice skórzane i wzmacniane skórą

Ochrona rąk » Rękawice skórzane i wzmacniane skórą

Porządne rękawice skórzane to element stroju roboczego, którego nie może zabraknąć w miejscu pracy, gdzie dłonie narażone są na obtarcia, a częste podnoszenie ciężkich przedmiotów dodatkowo je obciąża. Nosząc skórzane rękawice mamy pewniejszy chwyt, więc możemy złapać przedmiot o śliskiej powierzchni. Rękawice chronią także przed skaleczeniem, np. drzazgami, dlatego bez obaw możemy podnosić przedmioty o nierównej powierzchni, np. bale drewna, z których mogą wystawać drzazgi.

W zależności od modelu robocze skórzane rękawice wykonane są ze skóry bydlęcej, jagnięcej lub koziej. Niektóre z nich uszyte są z jednego kawałka skóry – takie rękawice cechują się niezwykłą wytrzymałością, ponieważ unikamy ryzyka rozejścia się szwów. Natomiast te, które szyte są z kilku kawałków skóry, uszyte są specjalną, mocną nicią i ściegiem, który wykorzystywany jest właśnie do szycia odzieży roboczej. Rękawice często wzmacniane są dodatkową warstwą skóry na chwytnej stronie dłoni. Bawełniana wyściółka w środku rękawic zapewnia komfort, a wykorzystanie licowanej skóry do produkcji rękawic podnosi walory estetyczne produktów.

Rękawice skórzane do pracy szyte są z myślą o bezpieczeństwie, ale także o wygodzie. Dzięki temu pracując w rękawicach, nic nas nie uciska, nie obciera i możemy skupić się na wykonywanej pracy. Wygodne ściągacze utrzymują rękawice stabilnie na dłoniach, a niektóre rękawice posiadają dodatkową osłonkę ochronną na tętnicę na nadgarstku.

Rękawice skórzane chronią przed otarciami i skaleczeniami, ułatwiają pracę, a pianka ochronna amortyzuje uderzenia, która chroni nas przed bolesnymi kontuzjami. Rękawice najlepszych producentów odzieży roboczej (Deltaplus, Urgent) zamówisz w naszym sklepie internetowym.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK