Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Rękawice spawalnicze

Ochrona rąk » Rękawice spawalnicze

Jedną z najistotniejszych kwestii podczas spawania jest profesjonalne zabezpieczenie dłoni. Są one bowiem narażone na poparzenie czy inne urazy, wynikające z charakteru prowadzonych prac. Kompleksową ochronę zapewnią profesjonalne rękawice spawalnicze. Dzięki nim, ryzyko wypadku będzie niewielkie. Takie znajdą Państwo w asortymencie naszego sklepu internetowego.

 

Rękawice spawalnicze najlepszej jakości

 

Nasza oferta związana z rękawicami spawalniczymi jest dostosowana do potrzeb klientów, którzy prowadzą zarówno podstawowe prace związane ze spawaniem, jak i te najbardziej zaawansowane. Proponujemy szerokie spektrum rękawic wykonanych z odpornych na wyższe temperatury materiałów (w tym skóry bydlęcej), które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko iskrzenia. Każdy z modeli gwarantuje skuteczną ochronę, jednocześnie pozwalając na komfortową pracę.

 

Kupując rękawice spawalnicze u nas, mają Państwo zawsze pewność korzystnej ceny wszystkich oferowanych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi produktami oraz składania zamówień!

 

Komentarze

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK