Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Rękawice stalowe

Ochrona rąk » Rękawice stalowe

Jeśli w pracy używasz piły, noży i innych ostrych narzędzi, stanowisko pracy powinno być przygotowane tak, by zachować wszelkie środki ostrożności. Przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa pozwala uniknąć zdecydowanej większości wypadków. Jednak nawet stosując się do zasad bardzo skrupulatnie, możemy doświadczyć niespodziewanych sytuacji. Dlatego musimy dodatkowo zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.

Pomogą nam w tym rękawice stalowe, które ochronią nas przed zranieniem, a nawet utratą palców. Rękawice wykonane są z drobnych metalowych kółek, ciasno ze sobą splecionych. W ten sposób tworzą zwartą strukturę, przepuszczającą powietrze, a chroniącą przed ostrzem noży, toporków i niewielkich gilotyn. Nierdzewna stal odporna jest na oddziaływanie cieczy, możemy więc w nierdzewiejących rękawicach stalowych pracować na zewnątrz, np. przy wycince drzew.

Rękawica trójpalczasta stanowi doskonałą ochronę dla kciuka, palca wskazującego i środkowego, które najbardziej narażone są urazy, a dzięki takiej konstrukcji praca w rękawiczkach jest wygodniejsza. Dzięki trzem rozmiarom dopasujecie rękawiczki do rozmiaru swojej dłoni. Paski regulujące szerokość sprawią, że rękawiczki będą doskonale trzymać się dłoni.

Obróbka drewna i metalu, prace wykończeniowe i budowlane – wszystkie wykonasz sprawniej, dzięki odpowiednim narzędziom, ale także odzieży, która zapewni Ci komfort na najwyższym poziomie. Bezpieczeństwo podczas pracy jest najważniejszym czynnikiem, o który powinniśmy zadbać w pierwszej kolejności. Jednocześnie wpływa też na efektywność, a także jakość wykonywanej pracy. W stalowych rękawicach praca z użyciem ostrych narzędzi będzie bezpieczna jak nigdy dotąd.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK