Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Rękawice syntetyczne, lateksowe i jednorazowe

Ochrona rąk » Rękawice syntetyczne, lateksowe i jednorazowe

Ochrona dłoni w wielu miejscach pracy jest konieczna i ściśle określona w przepisach BHP i innych. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele rękawiczek z lateksu. Jednorazowe rękawiczki lateksowe sprawdzają się szczególnie w przemyśle farmaceutycznym, w medycynie czy w przemyśle kosmetycznym i spożywczym. Ponieważ kojarzymy je przede wszystkim z służbą zdrowia, nazywamy je rękawiczkami diagnostycznymi lub rękawiczkami zabiegowymi. Ze względu na ich właściwości wykorzystujemy je w wielu branżach, a także w gospodarstwach domowych. Ich największą zaletą jest ochrona przed długotrwałym działaniem wody oraz środków czystości, a także ich niska cena. Dzięki temu każdorazowo zmieniamy parę rękawiczek, nie musimy ich suszyć ani czyścić.

Jeśli zależy nam na nieco grubszym materiale, chętnie korzystamy z lateksowych rękawiczek wielokrotnego użytku. W naszej ofercie dostępne są rękawiczki wykonane z dżerseju w całości pokryte lateksem lub tylko na wybranych partiach. W zależności od tego, do czego będą służyć rękawiczki, możemy więc wybrać najlepszy model. Rękawiczki te nie tylko doskonale chronią przed działaniem substancji, określonych w specyfikacji każdego modelu rękawiczek, ale także przed otarciami i skaleczeniami. Ułatwiają chwytanie dużych ciężarów oraz nieporęcznych przedmiotów. Sam lateks zapewnia duże tarcie, a dla jeszcze większego komfortu podczas pracy powierzchnię na palcach i części chwytnej dłoni wykonano tak, by była szorstka.

Rękawiczki z poliestru powlekane lateksem, rękawice nitrylowe powlekane lateksem czy lateksowe rękawiczki gospodarcze – te i inne modele rękawic lateksowych znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Duży wybór rozmiarów pozwala dopasować rękawiczki do dłoni, dzięki czemu będą bardzo wygodne, a praca w nich będzie szła wyjątkowo prosto. Zamawiając rękawiczki lateksowe, podaj rozmiar, który mamy przesłać Ci na wskazany przez Ciebie adres.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK