Czy podoba Ci się ta strona?
Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Skarpety

Odzież robocza odzież ochronna » Skarpety

Kompletując ubiór roboczy, musimy pamiętać o każdym jego elemencie. Dobrej jakości skarpety robocze to często niedoceniany element stroju, który przyczynia się do zwiększenia komfortu podczas wielogodzinnego dnia pracy. Dlaczego skarpetki robocze mają aż tak duże znaczenie?

Wybierz najlepszej jakości skarpety robocze, które wchłaniając wilgoć, chronią stopy przed zmarznięciem. To właśnie wilgoć w największym stopniu przyczynia się do wychłodzenia organizmu, dlatego noś oddychającą bieliznę również latem. Niektóre modele skarpet mają właściwości antybakteryjne, dzięki czemu po całym dniu nie będziesz czuć dyskomfortu, spowodowanego nieprzyjemnym zapachem.

Najlepszej jakości materiał i staranne uszycie skarpet sprawia, że nie będziesz borykał się z otarciami, odciskami czy odparzeniami. Jest to możliwe dzięki materiałowi, z którego są szyte skarpety oraz idealnemu krojowi. Skarpety robocze powinny dobrze przylegać do skóry stopy, nigdzie nie odstawać, ale jednocześnie nie powinny być zbyt ciasne. Tylko wtedy możemy być pewni, że skarpeta będzie dobrze trzymać się stopy. Ważne jest oczywiście prawidłowe wybranie rozmiaru skarpety dla każdego pracownika. Dobrej jakości materiał sprawia, że skarpety nie odkształcają się, nie kurczą i nie rozciągają się, jednym słowem nie zmieniają fasonu.

Skarpety robocze dostępne są w różnych długościach – podkolanówki oraz skarpety sięgające za kostkę. Dzięki temu dopasujesz skarpety do obuwia i spodni, w których pracujesz. Skarpety posiadają dodatkowe wzmocnienia na palcach i piętach, co czyni z nich wytrzymały element ubioru, który wiele razy prany i noszony przez wiele godzin, nie przeciera się i nie niszczeje. Najlepsze robocze skarpety chronią także Twoje stopy przed przeciążeniami, absorbując część energii podczas chodzenia. I choć w tej kwestii najistotniejsze są buty robocze, o zdrowie stóp warto dbać w każdy możliwy sposób.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK