Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Szafy BHP socjalne

Pracodawca w miejscu pracy zobowiązany jest udostępnić miejsce wszystkim pracownikom, w którym będą mogli przechowywać swoją osobiste rzeczy. I choć prawnie właściciel firmy ani właściciel obiektu nie odpowiada za zgubione czy ukradzione przedmioty, najlepiej, by sposób przechowywania prywatnych rzeczy, dawał każdemu pracownikowi poczucie bezpieczeństwa. Dlatego najlepiej sprawdzają się metalowe szafki, w których można schować wszystkie rzeczy, z którymi nie możemy podejść do stanowiska pracy.

Na dole szafki można postawić obuwie, a na haczyku powiesić torbę lub plecak. Na wieszaku kurtki i płaszcze się nie pogniotą, a na górnej półce można położyć rzeczy, do których chcemy mieć jak najszybszy dostęp. Metalowe szafki pracownicze posiadają niewielkiej wielkości otwory wentylacyjne, dzięki czemu w szafkach nieustannie dochodzi do cyrkulacji powietrza. To sprawia, że strój roboczy będzie świeży, nawet po urlopie – podobnie nasze codzienne ubranie będzie świeże, gdy skończymy pracę.

Szafki są stabilne, nie trzeba ich dodatkowo przykręcać ani w żaden inny sposób przymocowywać do podłogi czy ściany. Metalowe szafki lakierowane metodą proszkową są trwałe i posłużą Tobie i Twoim pracownikom wiele lat. Zamontowane zamki trzypunktowe stanowią ochronę przed włamaniem i kradzieżą – dostęp do szafki ma tylko osoba posiadająca kluczyk.

Jeśli chcesz umożliwić swoim pracownikom dostęp do dodatkowych szafek, doskonale sprawdzą się szafy z mniejszymi półkami. To doskonałe rozwiązanie, jeśli pracownicy mają wyznaczone inne miejsce, do zostawiania okryć wierzchnich, np. wolnostojące wieszaki lub jeśli swoje rzeczy trzymają w większych szafkach. Małe półki, również zamykane na kluczyk, to miejsce, w którym można przetrzymywać kubki, słoik z herbatą czy potrzebne materiały biurowe. Szafki takie doskonale sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, jak i biurach, zwłaszcza takich, gdzie nie ma personalizacji miejsc.

Szafy z zamkiem pomieszczą wszystkie rzeczy, które przynosi ze sobą pracownik, a jednocześnie zajmują niewiele miejsca. Zamów online szafy do Twojej firmy i zapewnij swoim pracownikom najwyższy standard w pomieszczeniach socjalnych.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK