Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Wejściowe

Maty Podłogowe » Wejściowe

Maty wejściowe i różnego rodzaju wycieraczki są potrzebne w każdej firmie. Bez względu na to, czy jest to małe przedsiębiorstwo, czy też duża firma, maty nie tylko ułatwiają zachowanie czystości, ale przede wszystkim pomagają podwyższyć standardy bezpieczeństwa. Osoby, które wchodząc, mają okazję wytrzeć buty, wnoszą mniej brudu, ale także wody czy śliskiego błota pośniegowego. Natomiast wycieraczka, która znajduje się wewnątrz, zbierze resztki brudu z obuwia, który nie będzie dalej się roznosił. Dzięki temu osoba odpowiedzialna za utrzymanie czystości nie będzie musiała nieustannie zmywać podłogi, nawet podczas najbardziej kapryśnej podłogi.

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju maty, które doskonale sprawdzą się we wnętrzu, jak i na zewnątrz, tuż przed wejściem do budynku. Zrobione są z różnych materiałów, dzięki czemu dostosujesz odpowiednią matę do rodzaju powierzchni. Mata z włókien kokosa to doskonała propozycja dla wszystkich małych i średnich firm, gdzie natężenie ruchu jest niewielkie. Mata ta jest dodatkiem dekoracyjnym, ale przede wszystkim doskonale radzi sobie z uporczywym brudem, nawet jeśli osoba wchodząca nie ma czasu, by dokładnie wytrzeć buty. Włókna kokosa same ściągają brud, dostają się również między węższe szczeliny na podeszwie butów, dzięki czemu po przejściu po tej macie, nasze buty będą o wiele czystsze niż przed wejściem do budynku. Dzięki antypoślizgowej warstwie pod spodem mata dobrze przylega do podłogi, nie ślizga się, stanowi więc dodatkową ochronę antypoślizgową.

Mata Iron Horse to najczęściej wybierana mata do wnętrz. Nic dziwnego! Doskonale radzi sobie z wychwytywaniem brudu, którego nie wnosimy dalej. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych będą pasować do każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz także maty do położenia przed wejściem do firmy.

Sortuj wg:||
zobacz wszystkie | Strony:
zobacz wszystkie | Strony:
Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK