Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Wkładki do butów

Buty robocze » Wkładki do butów

Komfort pracy w dużej mierze zależy od wygodnej odzieży roboczej, a także wygodnego obuwia. Jednak nawet najwygodniejsze buty mogą wywoływać różnego rodzaju dyskomfort, jeśli nie włożymy do nich odpowiednich wkładek. To one, dzięki różnym funkcjom, sprawiają, że buty są jeszcze wygodniejsze, zimą w stopy będzie nam jeszcze cieplej, a latem nasze stopy będą znacznie mniej się pocić.

Jeśli pracujecie na zewnątrz, dopasuj rodzaj wkładek do pory roku. Zimą najlepiej sprawdzą się wkładki filcowe lub wkładki alutermiczne, które chronią przed zimnem, a także przed odparzeniami. Pochłaniają wilgoć, dzięki czemu nasze stopy się nie ślizgają, nie obcierają i nie wychładzają. Amortyzują także nacisk, dzięki czemu chronią nasze stawy przed urazami.

Na lato wybierz wkładki z aktywnym węglem, który doskonale pochłania wilgoć. Perforowana bawełna zapewnia właściwą cyrkulację powietrza, dzięki temu skóra oddycha. W takim środowisku bakterie i grzyby nie mają szansy na rozwój, dzięki czemu po ośmiu godzinach pracy nie będzie czuć nieprzyjemnego zapachu.

Innym doskonałym rozwiązaniem na lato, a także dla osób, które cierpią na dużą potliwość stóp, są trójwarstwowe wkładki z systemem Actifresh. Wierzchnia warstwa wkładki nasączona jest bezpiecznym środkiem dezynfekującym, który nie tylko uniemożliwia rozwój drobnoustrojów, ale także zabija wszystkie już istniejące. Perforacja drugiej warstwy zapewnia optymalny przepływ powietrza, a warstwa spodnia amortyzuje nacisk stopy. Wkładki można prać w 30 stopniach C.

Dla osób, dla których nawet najwygodniejsze buty po kilku godzinach chodzenia stają się niewygodne, odpowiednie będą wkładki profilowane. Idealnie dopasowane do stopy mają zbawienny wpływ nie tylko na komfort podczas pracy, ale także na zdrowie pracownika. Wygodne wkładki do butów sprawią, że stopy, ale i całe nogi oraz kręgosłup będą znacznie mniej obciążone i narażone na żylaki.

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK