Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Wynajem odzieży roboczej

Potrzebny jest Państwu profesjonalny serwis odzieży roboczej? Jeśli poszukujecie kompleksowej i profesjonalnej usługi, która pozwoli Wam zapomnieć o jakichkolwiek obowiązkach związanych z dostawą, oczyszczaniem, naprawą czy wymianą ubrań roboczych dla pracowników – jesteśmy do dyspozycji. Jako wieloletni dystrybutor odzieży ochronnej i roboczej, doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, oferując szeroką obsługę, zapewniającą komfort i pozwalającą zadbać o dobry wizerunek firmy.

 

Serwis i wynajem odzieży roboczej – co oferujemy?

 

Nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in.:

  • wynajem oraz dostarczenie szafek pracowniczych,
  • dopasowanie i dostarczenie odzieży roboczej – adekwatnej do potrzeb Państwa biznesu, włącznie z możliwością imiennego oznaczenia każdej sztuki czy wykonania nadruku,
  • regularną wymianę odzieży na czystą,
  • usługi oczyszczania i sterylizacji odzieży,
  • naprawę oraz wymianę zniszczonych elementów odzieży,
  • dostarczanie nowej odzieży wprost do szafek pracowniczych.

Jednym słowem: jeśli potrzebują Państwo kompleksowego wsparcia w dobrej cenie, zapraszamy do współpracy z naszą firmą!

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem odzieży roboczej? Ponieważ dzięki nam oszczędzasz cenny czas! Specjalnie dla naszych Klientów dobieramy najlepszą odzież roboczą, wykonaną z trwałych materiałów. Staramy się by była jak najlepiej dopasowana do działalność firmy i potrzeb pracowników. Wynajmując odzież roboczą w naszej firmie możecie mieć pewność, ze będzie zawsze czysta, w dobrym stanie – tak by pracownicy godnie reprezentowali firmę. Doskonale wiemy, że podczas wykonywanej pracy łatwo zabrudzić ubranie robocze. Plamy bywają trudne do usunięcia, przez co odzież może wyglądać nieestetycznie. Z nami nie musisz się już o to martwić – dołożymy wszelkich starań żeby odzież dla pracowników była w nienagannym stanie, czysta i sterylna. 

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK