Nasza oferta:

Odzież robocza i sprzęt BHP

W ofercie, oprócz podstawowych artykułów BHP takich jak odzież robocza i ochronna, obuwie robocze czy ochronniki słuchu znajduje się wiele wyrobów specjalistycznych. Oferowana odzież robocza przeznaczona jest do pracy zarówno w warunkach zimowych jak i letnich.

zobacz naszą ofertę

Pranie usługowo - przemysłowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszej pralni usługowej. Nasza specjalizacja - odzież fasonowa, pościel, ręczniki. Świadcznie usług dla branży hotelarskiej, gastronomiczej, fryzjerskiej. Domena naszej działalności- wynajem - serwis-rental odzieży pracowniczej

zobacz naszą ofertę

Nadruki reklamowe

Wykonujemy nadruki metodą termotransferową, flokiem, flexem, sitodrukiem, solwentem na wszystkich rodzajach tkanin.

zobacz naszą ofertę

Zatyczki przeciwhałasowe

Ochrona słuchu » Zatyczki przeciwhałasowe

Praca w dużym hałasie ma negatywny wpływ na nasze zdrowie, który objawia się w trakcie przebywania w hałasie, chwilę po ustaniu hałasu, jak i na długo po zaprzestaniu narażania się na zbyt wiele decybeli. Zmęczenie, bóle głowy, problemy z koncentracją, zaburzenia orientacji, zawroty głowy, podwyższone ciśnienie, a także czasowe lub stałe uszkodzenie słuchu to główne skutki przebywania w głośnym pomieszczeniu bez odpowiedniej ochrony. Gdy hałas sięga powyżej 85dB, pracodawca zobowiązany jest do zmniejszenia oddziaływania hałasu. Zmniejszenie ryzyka zawodowego możliwe jest dzięki zatyczkom do uszu, które znacznie zmniejszają ryzyko wystąpienia wyżej wymienionych skutków.

Stopery do uszu

Zatyczki przeciwhałasowe stosowane codziennie zapewniają większy komfort pracy, chronią słuch i umożliwiają skupienie się na wykonywanych obowiązkach. W naszej ofercie znajdziesz różne modele stoperów do uszu – od najprostszych, pojedynczych, po takie przypominające słuchawki do uszu. W zależności od charakteru pracy i preferencji użytkowników wybierz takie zatyczki do uszu, które najlepiej chronią przed hałasem i jednocześnie będą najwygodniejsze podczas 8 godzin pracy. Wszystkie stopery spełniają rygorystyczne normy BHP, zarówno jeśli chodzi o osłonę słuchu, jak i bezpieczeństwo użytkowania. Pamiętaj jednak, by swoim pracownikom zapewnić odpowiednie przeszkolenie, jak należy wkładać stopery do uszu – szkolenie powinno być przeprowadzone przez specjalistę BHP. Jest to bardzo ważne, ponieważ nieprawidłowa aplikacja zatyczek do uszu może być przyczyną zapalenia ucha, a w skrajnych przypadkach nawet utraty słuchu!

Odpowiednie wyprofilowanie zatyczek sprawia, że ich zakładanie jest ułatwione, a użytkowanie ich przez cały wymiar pracy komfortowe. Zamów najwygodniejsze stopery do uszu i chroń słuch skutecznie i bezpiecznie!

Subskrypcja:

Zapisz się by dostawać informację o nowościach w sklepie na swoją poczte

Zaufali nam najwięksi producenci odzieży roboczej i sprzętu BHP oraz ochron osobistych tacy jak:
odzież bhp

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK